PL EN

Witamy!

 Legendy Grinch'a III 
dodał: Point
Wed, 29 Nov 2023 14:56:23 GMT 
"Jak śmiesz wchodzić do jaskini Grincha!? Bezczelność! Zuchwałość! Niezłomna żółć! Och, ta ludzkość!"

Zaklinamy Wasze ekrany świątecznym czarem! Drodzy gracze, przygotujcie się na magiczny okres Grinchmas, który rozpoczynamy wyjątkowym "Kalendarzem Legend". Zamiast słodkich czekoladek, otwierajcie codziennie okienka tego niezwykłego kalendarza razem z nami na naszym serwerze APO!

Rozpoczynamy event, który uczyni Was prawdziwymi legendami APO. Dla tych, którzy codziennie pojawią się na serwerze i zdobędą swoje prezenty, czekają tytuły "Legendy Grincha"! Bądź jednym z czterech wybranych, a Twoje imię zapisze się w historii świąt.


Eventy i Niespodzianki:
Codziennie czekać będą na Was różnorodne atrakcje! Od najazdów po mini-eventy typu "znajdź GameMastera". Sprawdzajcie regularnie nasze media społecznościowe, bo nigdy nie wiecie, co może Was zaskoczyć podczas tej świątecznej przygody.

Świąteczne choinki (klik):
Przygotujcie swoje domki na magiczne choinki! Wkrótce, według prognoz, śnieg zaleje świat APO. Już niebawem będziecie mogli zasadzić swoje choinki i wprowadzić do gry świąteczny klimat!

Konkurs: (klik)
Niebawem wystartuje także konkurs, w którym będziecie mogli zdobyć cenne nagrody. Bądźcie gotowi na wyzwania i udowodnijcie, że jesteście godni miana legendarnych graczy!

Zasady uczestnictwa:
Regularność i obecność na serwerze każdego dnia to klucz do zdobycia tytułu "Legendy Grincha". Wejdźcie do gry, otwierajcie kolejne okienka, i bądźcie gotowi na niezapomnianą świąteczną przygodę na APO! Każdy ma równe szanse! Chcielibyśmy natomiast zaznaczyć, że ukończenie eventu nie wymaga codziennego logowania i brania udziału w evencie, natomiast z pewnością przyniesie więcej korzyści!
"Otwieranie okienek" jest prowadzone przez administrację serwera, w godzinach określonych na dzień przed kolejnym "okienkiem".

Start 1 grudnia 2023, godzina 21:00!
 
 18 urodziny APO! 
dodał: Point
Mon, 13 Nov 2023 17:16:37 GMT 
Dzisiejszy dzień to dla APO 18 urodziny, co za tym idzie - kawał historii, znajomości, potyczek i rozrywki.
Dziękujemy za każdy kolejny rok wspólnej gry.
Aby urozmaicić Wam dzisiejsze zmagania w godzinach wieczornych, tj. po godzinie 18:00 będzie na Was czekało kilka niespodzianek oraz od godziny 9:00 przez cały dzień podstawowy EXP x5 podnosimy do x10.Już dziś w okolicach godziny 21:00 na obu wyspach, czyt. Mainland oraz Rookgard pojawi się urodzinowa piniata!

Korzystając z okazji chcielibyśmy przypomnieć, że już za niespełna 3 tygodnie rozpocznie się kolejna edycja Grinch Event. Zapraszamy do gry!
Pozdrawiamy, ekipa APO.
 
 Halloween + kwadrans MARATONU XLVI! 
dodał: Point
Fri, 27 Oct 2023 11:15:21 GMT 
Serdecznie wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym "Kwadransie MARATONU".
Jeśli ktoś z Was nie wie co to takiego, warto się pojawić aby to przeżyć!

"Kwadrans MARATONU XLVI" odbędzie się na naszym OTS już 31 października (wtorek) 2023r. w godzinach między 18:00, a 21:00.
Standardowo na chwilę przed rozpoczęciem maratonu pojawi się informacja na naszym Fanpage'u na Facebooku z dokładną godziną startu.


Dodatkowo po maratonie odbędzie się najazd na Mainlandzie oraz Rookgardzie podczas którego zmierzycie się ze strasznymi kreaturami rodem z Halloween'owego świata i nie tylko! Chciałbym zaznaczyć, że dotychczas znane Wam kreatury obecne podczas Halloween przeszły pewne modyfikacje, są strasznie silne.

Do akcji "Przebierz się na Halloween" dołączą również nasi NPC.

A gdyby tego wszystkiego było mało w trakcie trwania najazdu postaramy się zapewnić Wam dodatkową rozrywkę w postaci Mini-Eventów! Szanse na wygraną będzie miał nawet 15 poziom doświadczenia!


Zachęcamy również do małej zabawy, która polega na wystrojeniu Waszych domków w klimacie Halloween! Istnieje szansa, że najciekawszy wystrój zostanie nagrodzony!
Zrzuty ekranu z domkami wrzucajcie do tego tematu do końca dnia 31.10.2023. Spośród wszystkich postów wybierzemy najciekawsze, a może to właśnie Wy go wybierzecie!

Serdecznie zapraszamy,
Ekipa APO!
 
 Podsumowanie roku 2022 - Wyniki! 
dodał: Inquso
Thu, 29 Dec 2022 16:12:46 GMT 
Najlepszy użytkownik forum

W tym roku najlepszym użytkownikiem forum okazał się Fiszu aka Solik na którego oddaliście 21 głosów. Drugie miejsce należy do użytkownika SED Yui, który zdobył 14 głosów. Trzecie miejsce na podium zdobył użytkownik Rekrut, któremu oddaliście 13 cennych głosów.


Najlepsza osoba z Ekipy Serwera


Według Was najbardziej docenioną osobą okazał się Inquso, który uzyskał 24 głosy. Tuż za jego plecami z 23 głosami uplasował się Point, gratulacje.
Trzecie miejsce zajął Mortiis z liczbą głosów równą 6.Najlepsza osoba z Ekipy Forum

Na najwyższym stopniu podium bezapelacyjnie znajduje się Inquso, który uzyskał 34 głosy. Mortiis, który zajmuje drugie miejsce otrzymał głosów 4. Trzecie miejsce zajął Apendor, który otrzymał 3 głosy użytkowników.

Wszystkim, którym udało się coś wygrać serdecznie gratuluję, a tym, którym się nie udało życzę powodzenia następnym razem. Może to Ty zdobędziesz miano najlepszego użytkownika roku 2023 :)

Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku 2023!
Ekipa APO

Nagrody!

Miejsce pierwsze (użytkownik z największą ilością głosów):
 • Ultimate Weapon na dowolnie wybraną przez użytkownika postać.
 • Namelock na forum z możliwością sprzedaży. (cała transakcja musi odbyć się przy mnie osobiście, jedyną walutą mogą być ultimate coins lub itemy na serwerze APO)
 • +40% posiadanej reputacji
 • 90 dni PACC na dowolne konto w grze,
 • ranga na forum o dowolnej treści nie łamiącej regulaminu, z zastosowaniem znacznika pogrubienia, w dowolnym kolorze.


Miejsce drugie (użytkownik z drugą co do wielkości liczbą głosów):
 • Shaman Skirt na dowolnie wybraną przez użytkownika postać.
 • +30% posiadanej reputacji
 • 60 dni PACC na dowolne konto w grze,
 • ranga na forum o dowolnej treści nie łamiącej regulaminu, w dowolnym kolorze lub z zastosowaniem znacznika pogrubienia.


Miejsce trzecie (użytkownik z trzecią co do wielkości liczbą głosów):
 • Brooches na dowolnie wybraną przez użytkownika postać.
 • +20% posiadanej reputacji
 • 45 dni PACC na dowolne konto w grze,
 • ranga na forum o dowolnej treści nie łamiącej regulaminu, w dowolnym kolorze.
Po odbiór nagród zapraszam tutaj ->priv<-.
 
 Czas na pielęgnacje choinek! 
dodał: Inquso
Tue, 20 Dec 2022 19:33:28 GMT 
Witajcie!

Święta tuż tuż, więc jak co roku na naszym serwerze pojawia się możliwość sadzenia choinek, z których jeżeli uda się wam wyhodować odpowiednie drzewka, będziecie mogli odebrać prezenty.Choinkę w domku może posadzić tylko jego właściciel, podlewać natomiast może każdy kto jest do niego zaproszony! U NPC Obi możecie nabyć potrzebne przedmioty - ziemię oraz sadzonki. Osoby, które nie posiadają swojego domku (również i te posiadające domek) mogą opiekować się choinkami w Capital City (Main) oraz w głównym mieście Rookgardu. Choinki należy podlewać często, aby nie uschły! Pamiętajcie, że choinki w miastach nie będą posadzone ponownie! Dbajcie o nie, aby w pełni urosły i nie uschły, gdyż z choinek w miastach każdy gracz może odebrać prezent. Jeśli chodzi o choinki domkowe to miejcie na uwadze, że z nich prezent można odebrać tylko raz i może to zrobić każdy posiadający dostęp do domku.

Więcej informacji znajdziecie na forum:
Jak kupić, zasadzić i pielęgnować choinkę?

Pozdrawiamy i życzymy wartościowych prezentów!
Ekipa APO.
 
 Rekrutacja na Tutorów 
dodał: Apendor
Sat, 17 Dec 2022 21:52:15 GMT 
Witajcie,

Mamy dobre wieści dla osób mogących przyczynić się do rozwoju i rozbudowy serwera oraz chcących zasilić szeregi ekipy APO - w dniu dzisiejszym otwieramy rekrutację na tutorów.

Pożądane cechy:

- Znajomość regulaminu, mapy APO, questów, czarów oraz potworów na poziomie bardzo dobrym
- Nienaganna ortografia
- Kultura osobista na poziomie ponadprzeciętnym
- Umiejętność dotrzymania tajemnic
- Poświęcenie minimum 5 godzin tygodniowo na bieżącą obsługę gry oraz zgłoszeń
- Umiejętność pracy w grupie
- Cierpliwość

Bardzo mile widziane:

- Znajomość języka C++, LUA
- Umiejętność płynnego poruszania się w XML na wyznaczonych wzorcach

Umiejętności kodowania zostaną sprawdzone testem. Olbrzymim plusem będzie udostępnienie lub zaprezentowanie autorskich prac.

Zgłoszenia należy przesyłać w postaci prywatnej wiadomości do mnie do dnia 21 grudnia 2022r.

W treści zgłoszenia należy podać informacje:

- Imię i nazwisko
- Wiek
- Historia gry na APO (od kiedy grasz, postacie i poziomy jakimi grałeś itp.)
- Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na obsługę serwera
- Doświadczenia na stanowiskach Tutora/GM'a itp. (gdzie i kiedy)
- Opowiedz coś o sobie oraz dlaczego mielibyśmy wybrać Ciebie

Spośród zgłoszeń wybierzemy kilka najbardziej interesujących. O decyzji w sprawie zgłoszenia oraz o dalszym toku rekrutacji zostaniecie powiadomieni poprzez wiadomość prywatną do dnia 27 grudnia 2022r.

Pozdrawiamy,
Ekipa APO.
 
 Czas na podsumowanie roku 2022! 
dodał: Inquso
Fri, 16 Dec 2022 23:19:18 GMT 
Witajcie!

Nadszedł czas na podsumowanie roku 2022!
W specjalnie przygotowanym dziale "Konkurs 2022" zostały utworzone trzy nowe tematy, w których możecie oddawać głosy na swoich ulubieńców w kategoriach:

 • Najlepszy użytkownik Forum.
 • Najlepsza osoba z Ekipy Serwera.
 • Najlepsza osoba z Ekipy Forum.


Doceńcie swoich faworytów na koniec roku i oddajcie swój cenny głos! Pamiętajcie, każdy głos się liczy! Koniecznie zapoznajcie się z zasadami!
Głosowania zakończą się 28 grudnia 2022 roku. Wyniki zostaną podane na stronie serwera (oraz na forum) w ciągu kilku dni od zakończenia konkursu (po weryfikacji głosów).

Życzymy wszystkim powodzenia,
Ekipa APO.
 
 Akcja Mikołajkowa - pozbądź się ostrzeżeń lub warnów. 
dodał: Inquso
Mon, 05 Dec 2022 23:04:19 GMT 
Święty Mikołaj postanowił odwiedzić forum. Każdy, kto ma na koncie upomnienie lub ostrzeżenie ma możliwość napisania listu do Świętego Mikołaja z prośbą o anulowanie punktów karnych. Prośba może być napisania w formie poważnej, jak i w formie żartobliwej. Listy zamieszczajcie w tym temacie. Mikołaj opuści forum za kilka dni... :)

Najbardziej kreatywna osoba dostanie mały prezent w postaci +15% swojej reputacji.

AKCJA NIE DOTYCZY ZBANOWANYCH KONT!